24 Maj 2016
Nawigacja
Kontakt

Zespół Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi
38-115 Połomia
woj. podkarpackie
tel. (17) 277 37 07
e-mail: polomia@poczta.fm
www.zswp.webd.pl
Odliczamy
Wakacje za:

Pogoda
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
24 maja 2016
Źródło: MeteoGroup
Licznik odwiedzin
Dzisiaj:225
Wczoraj:359
W tygodniu:584
W miesiącu:13,483
Razem:1565905
19 maja 2016 r. - Indywidualne konsultacje z nauczycielami
19 maja 2016r. w Zespole Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi w godzinach od 16.00 do 18.00 odbędą się indywidualne konsultacje rodziców z nauczycielami. Serdecznie zapraszamy!
13 maja 2016 r. - "Opowieści z krainy liczb"- mini projekt w kl. "0"
13 maja 2016 r. - "Opowieści z krainy liczb"- mini projekt w kl. "0"13 maja przedszkolaki wzięły udział w mini projekcie "Opowieści z krainy liczb". Wykonując poszczególne zadania, dzieci odkryły wspaniały skarb przemieniania matematyki w ciekawą przygodę. W nagrodę za swoją pracę każdy z uczestników mini projektu otrzymał pamiątkowy dyplom.
12 maja 2016r. - I MIEJSCE LILIANNY MAŁEK W XII GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI JANA PAWŁA II
12 maja bieżącego roku w Gminnym Ośrodku Kultury już po raz dwunasty odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II, organizowany przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Konieczkowej. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowań u młodych ludzi twórczością Świętego Jana Pawła II oraz poezją religijną. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy V, Lilianna Małek, która pięknie recytowała wiersz „ Rozmowa Anioła z Diabłem”. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
11 maja 2016 r. - Pielgrzymka klasy III do Cudownego Obrazu Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej
Rok szkolny 2015/2016W ciepły, słoneczny, majowy poranek uczennice klasy III wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, ks. proboszczem oraz wychowawczynią uczestniczyły w pielgrzymce do Kalwarii Pacławskiej. W Sanktuarium ks. Artur odprawił uroczystą Mszę Świętą podczas której dziewczynki dziękowały Matce Bożej Słuchającej w Cudownym Obrazie za dar I Komunii Świętej. Uczennice zaśpiewały też utwór „Alleluja” (w oryginale Leonard Cohen) który słuchaliśmy z przyjemnością i ogromnym wzruszeniem. Następnie wszyscy udaliśmy się do Krasiczyna, gdzie zwiedziliśmy piękny kompleks zamkowo-parkowy a największą atrakcją tego miejsca okazały się lochy zamkowe. Kolejnym punktem programu były Bolestraszyce. Tam podczas spaceru podziwialiśmy przepiękne okazy drzew, krzewów, kwiatów, gadów i owadów. Na zakończenie w tej wyjątkowej scenerii odbyła się część artystyczna przygotowana z okazji Dnia Mamy i Taty. Dziewczynki wierszem i piosenką dziękowały swoim rodzicom za miłość, dobroć, troskę i opiekę. Bardzo dziękujemy Panu Ryszardowi – tacie Klaudii za uatrakcyjnienie naszego wyjazdu akompaniamentem muzycznym, dzięki któremu było jeszcze piękniej i weselej.
10 maja 2016 - Wizyta sióstr zakonnych ze Zgormadzenia Misyjnego z Sulejówka
10 maja 2016 - Wizyta sióstr zakonnych ze Zgormadzenia Misyjnego z Sulejówka10 maja 2016 r. w naszej szkole gościły siostry zakonne ze Zgromadzenia Misyjnego z Sulejówka. Uczniowie z klas 1-6 SP wzięli udział w zajęciach podczas których słuchali afrykańskich opowieści s.Ancilli, która 10 lat służyła na misjach w Mozambiku. Dzieci miały możliwość zobaczyć eksponaty przywiezione z Afryki i ubrać się w tubylcze stroje.W trakcie zajęć dzieci oglądały krótkie filmy które choć trochę przybliżyły im jak wygląda życie mieszkańców Afryki. Siostra Marta chętnie grała na gitarze i zachęcała dzieci do wspólnego muzykowania. Na zakończenie dzieci dostały pamiątkowe obrazki. Bardzo dziękujemy siostrom Ancilli i Marcie za zaangażowanie i wizytę w naszej szkole!
9 maja 2016 r. - Wycieczka do TVP Rzeszów
9 maja 2016 r. - Wycieczka do TVP Rzeszów
7 maja 2016r. -Wiosenny rajd rowerowy
7 maja 2016r. -Wiosenny rajd rowerowyZapraszamy do oglądnięcia filmu - link
5 maja 2016r. - Akademia poświęcona 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
5 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, klasa I gimnazjum pod opieką wychowawcy pana Konrada Podolskiego przygotowała część artystyczną o patriotycznej i rocznicowej wymowie.
4 maja 2016r. - Konkurs Informatyczny 2016
4 maja 2016r.  - Konkurs Informatyczny 20164 maja w Zespole Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi odbył się II etap Konkursu Informatycznego 2016 dla szkół podstawowych. W etapie szkolnym, który miał miejsce 6 kwietnia 2016 r., spośród 111 uczestników konkursu z 17 szkół podstawowych do etapu drugiego zakwalifikowało się 30 osób. W drugim etapie konkursu uczestnicy zmagali się z pisemnym testem wiedzy teoretycznej oraz mieli do rozwiązania indywidualnie zadania praktyczne na komputerach. Konkurs odbywał się w pracowni komputerowej. Po wykonaniu zadań przy komputerach uczniowie udali się na poczęstunek, natomiast komisja konkursowa oceniała wyniki prac i wytypowała następujących zwycięzców:
I miejsce - Filip Czarnik, SP Godowa,
II miejsce - Bartłomiej Kozak, SP Gwoźnica Górna,
III miejsce - Miłosz Sołtys, SP Konieczkowa,
IV miejsce - Wojciech Bednarczyk, SP Czudec,
V miejsce - Kamil Pitera, SP Lutcza2
Nagrody i dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Barbara Bosek. Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.
Zapraszamy do galerii.
3 maja 2016r. - II Jarmark Niebylecki
3 maja 2016r. - II Jarmark Niebylecki3 maja 2016r. odbył się II Jarmark Niebylecki. W uroczystości tej nie zabrakło licznej grupy przedstawicieli Zespołu Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi. W barwnym korowodzie prezentowały się księżniczki i córki znamienitych rycerzy goszczące właśnie na dworze władcy: Aleksandra Gwiżdż, Zuzanna Drążek, Wiktoria Oślizło, Maja Lew, Wiktoria Wiśniowska, Daria Pszonka, Weronika Stachura a także Oliwia Pasternak, Oliwia Kępa, Gabriela Szarek i Wiktoria Gorzynik. Za damami serca podążali szlachetni rycerze, obrońcy honoru, wiary i granic ojczyzny. Wśród wojów kroczyli Maksymilian z Karasiów, Filip z Parysów oraz Krystian z Pękoszów, Natan z Feretów i Radosław z Grzebyków. Wreszcie w otoczeniu swoich poddanych dostojnie kroczyli król – Maciej Socha wraz z królową Mileną Muchą. Stan chłopski, polski lud z Ziemi Rzeszowskiej i Przeworskiej, reprezentowali Kamila Rak i Michał Krok, Emilia Wilczewska i Mateusz Kuliga , Martyna Bosek z Dawidem Gwiżdżem, Anna Liskowicz z Dominikiem Bobowskim, Barbara Nowak z Sebastianem Nowickim, Katarzyna Bobowska z Damianem Bobowskim, Gabriela Bosek i Krzysztof Dziki, Martyna Pięciak i Hubert Kotlarz. Polska od wieków słynęła jako kraj tolerancyjny, państwo bez stosów. W naszym korowodzie wartość tę podkreślała obecność cyganek i cyganów. Pod barwnymi strojami rozpoznamy Aleksandrę Bosek, Annę Pilecką , Magdalenę Stachurę, Klaudię Tatarę oraz Oskara Lwa. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i udział w tej uroczystości.
28 kwietnia 2016r. - III miesce w Gminnym Konkursie Pożarniczym
28.04.2016r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Wiedzy Pożarniczej na etapie gminnym, który odbył się w Niebylcu. III miejsce zajął uczeń klasy III gimnazjum – Dominik Bobowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
27 kwietnia 2016r. - "Mała Ojczyzna - wspólna sprawa"
27 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi rozpoczęła się realizacja projektu edukacyjnego pod nazwą „Mała Ojczyzna – wspólna sprawa”w ramach programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności „PROJEKTOR - wolontariat studencki”. Celem projektu jest przygotowanie młodzieży do świadomego udziału w życiu publicznym, zwiększenie ich aktywności lokalnej jak również promowanie patriotyzmu lokalnego oraz wolontariatu. Zajęcia z młodzieżą prowadzą studenci – wolontariusze. Młodzież aktywnie uczestniczy w warsztatach zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Serdeczne podziękowania kierujemy do absolwenta naszej szkoły, Dawida Adamczyka, dzięki któremu ten projekt w naszej szkole jest realizowany.
21 kwietnia 2016 roku - II miejsce w Gminnym Konkursie Iscenizacji o Zdrowiu
21 kwietnia 2016 roku - II miejsce w Gminnym Konkursie Iscenizacji o Zdrowiu21 kwietnia 2016 roku w Niebylcu odbył się Gminny Konkurs Inscenizacji o Zdrowiu. Uczniowie klasy 2a SP zaprezentowali się podczas inscenizacji pt. "Witaminki dla księżniczki Marcelinki". Celem głównym przedstawienia było kształtowanie nawyków zdrowego żywienia i dbałość o zdrowie. Piękna scenografia, jak i gra aktorska została nagrodzona gromkimi brawami przez licznie przybyłą publiczność. W efekcie, klasa 2 a zajęła II miejsce w kategorii klas 0-3. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
11 kwietnia 2016 roku - IX Gminny Konkurs Matematyczny
11 kwietnia 2016 roku - IX Gminny Konkurs Matematyczny11 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się IX Gminny Konkurs Matematyczny, w którym wzięli udział uczniowie klas II i III szkół podstawowych z naszej gminy. Celem konkursu było: rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań i umiejętności matematycznych, rozwijanie logicznego myślenia i poprawnego formułowania wniosków. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. Z klasy drugiej nagrody zdobyli: I miejsce- Damian Sołtys ze SP im. Św. Józefa Pelczara w Jaworniku, II miejsce- Maciej Walus ze SP im. ks. Jana Twardowskiego w Niebylcu oraz Krystian Zarych ze SP im. Juliana Przybosia w Gwoźnicy Górnej, III miejsce- Szymon Wesołowski ze SP im. Jana Pawła II w Konieczkowej. Z klasy trzeciej nagrody zdobyli: I miejsce- Martyna Marszałek ze SP im. ks. Jana Twardowskiego w Niebylcu, II miejsce- Zuzanna Wojewodka ze SP w Gwoźnicy Dolnej, III miejsce- Martyna Domaradzka z naszej szkoły. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Za możliwość zakupienia upominków serdecznie dziękujemy. Wszystkim uczestnikom i opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorzy konkursu: Celina Czurczak, Monika Mięsowicz, Krystyna Szela, Marzena Lenart.
6 kwietnia 2016r. - Rozstrzygnięcie konkursu "Kartka wielkanocna" w kl.0
6 kwietnia 2016r.  - Rozstrzygnięcie konkursu "Kartka wielkanocna" w kl.06 kwietnia w kl. "0" został rozstrzygnięty konkurs na samodzielnie wykonaną kartkę wielkanocną. Prace, które wpłynęły, zadziwiały techniką wykonania oraz pomysłowością dzieci. Jury miało duży problem przy wyłonieniu zwycięzców. Ostatecznie 1 miejsce zajęła Wikusia Oślizło, 2 miejsce Raduś Grzebyk, 3 miejsce Laurka Dulińska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.
Losowe zdjęcia:Album:
2012-11-12 - Święto Niepodległości Polski


Album:
2007-10-29 - Spotanie misyjne


Album:
2009-12-20 - Zdjęcia z projektu


Album:
2013-05-18 - Park linowy


Album:
2012-11-12 - Święto Niepodległości Polski

Tłumacz strony
Losowa fotografia
Uczestniczymy

Z życia szkoły
Polecamy
Strony lokalne
Parafia p.w. św. Mikołaja w Połomi
Strona infomacyjna wsi Połomia
Strona Gminy Niebylec


Strony szkół
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Konieczkowej
Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Niebylcu
Zespół Szkół im. Świętej Rodziny w Lutczy
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lutczy

Szkoła Podstawowa im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Jaworniku Niebyleckim
Szkoła Podstawowa w Bliziance
więcej...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Copyright © 2003-2011, Zespół Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi 1565905