05 Maj 2016
Nawigacja
Kontakt

Zespół Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi
38-115 Połomia
woj. podkarpackie
tel. (17) 277 37 07
e-mail: polomia@poczta.fm
www.zswp.webd.pl
Odliczamy
Wakacje za:

Pogoda
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
5 maja 2016
Źródło: MeteoGroup
Licznik odwiedzin
Dzisiaj:710
Wczoraj:280
W tygodniu:2,403
W miesiącu:2,722
Razem:1550860
4 maja 2016r. - Konkurs Informatyczny 2016
4 maja 2016r.  - Konkurs Informatyczny 20164 maja w Zespole Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi odbył się II etap Konkursu Informatycznego 2016 dla szkół podstawowych. W etapie szkolnym, który miał miejsce 6 kwietnia 2016 r., spośród 111 uczestników konkursu z 17 szkół podstawowych do etapu drugiego zakwalifikowało się 30 osób. W drugim etapie konkursu uczestnicy zmagali się z pisemnym testem wiedzy teoretycznej oraz mieli do rozwiązania indywidualnie zadania praktyczne na komputerach. Konkurs odbywał się w pracowni komputerowej. Po wykonaniu zadań przy komputerach uczniowie udali się na poczęstunek, natomiast komisja konkursowa oceniała wyniki prac i wytypowała następujących zwycięzców:
I miejsce - Filip Czarnik, SP Godowa,
II miejsce - Bartłomiej Kozak, SP Gwoźnica Górna,
III miejsce - Miłosz Sołtys, SP Konieczkowa,
IV miejsce - Wojciech Bednarczyk, SP Czudec,
V miejsce - Kamil Pitera, SP Lutcza2
Nagrody i dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Barbara Bosek. Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.
Zapraszamy do galerii.
3 maja 2016r. - II Jarmark Niebylecki
3 maja 2016r. odbył się II Jarmark Niebylecki. W uroczystości tej nie zabrakło licznej grupy przedstawicieli Zespołu Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi. W barwnym korowodzie prezentowały się księżniczki i córki znamienitych rycerzy goszczące właśnie na dworze władcy: Aleksandra Gwiżdż, Zuzanna Drążek, Wiktoria Oślizło, Maja Lew, Wiktoria Wiśniowska, Daria Pszonka, Weronika Stachura a także Oliwia Pasternak, Oliwia Kępa, Gabriela Szarek i Wiktoria Gorzynik. Za damami serca podążali szlachetni rycerze, obrońcy honoru, wiary i granic ojczyzny. Wśród wojów kroczyli Maksymilian z Karasiów, Filip z Parysów oraz Krystian z Pękoszów, Natan z Feretów i Radosław z Grzebyków. Wreszcie w otoczeniu swoich poddanych dostojnie kroczyli król – Maciej Socha wraz z królową Mileną Muchą. Stan chłopski, polski lud z Ziemi Rzeszowskiej i Przeworskiej, reprezentowali Kamila Rak i Michał Krok, Emilia Wilczewska i Mateusz Kuliga , Martyna Bosek z Dawidem Gwiżdżem, Anna Liskowicz z Dominikiem Bobowskim, Barbara Nowak z Sebastianem Nowickim, Katarzyna Bobowska z Damianem Bobowskim, Gabriela Bosek i Krzysztof Dziki, Martyna Pięciak i Hubert Kotlarz. Polska od wieków słynęła jako kraj tolerancyjny, państwo bez stosów. W naszym korowodzie wartość tę podkreślała obecność cyganek i cyganów. Pod barwnymi strojami rozpoznamy Aleksandrę Bosek, Annę Pilecką , Magdalenę Stachurę, Klaudię Tatarę oraz Oskara Lwa. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i udział w tej uroczystości.
28 kwietnia 2016r. - III miesce w Gminnym Konkursie Pożarniczym
28.04.2016r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Wiedzy Pożarniczej na etapie gminnym, który odbył się w Niebylcu. III miejsce zajął uczeń klasy III gimnazjum – Dominik Bobowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
21 kwietnia 2016 roku - II miejsce w Gminnym Konkursie Iscenizacji o Zdrowiu
21 kwietnia 2016 roku - II miejsce w Gminnym Konkursie Iscenizacji o Zdrowiu21 kwietnia 2016 roku w Niebylcu odbył się Gminny Konkurs Inscenizacji o Zdrowiu. Uczniowie klasy 2a SP zaprezentowali się podczas inscenizacji pt. "Witaminki dla księżniczki Marcelinki". Celem głównym przedstawienia było kształtowanie nawyków zdrowego żywienia i dbałość o zdrowie. Piękna scenografia, jak i gra aktorska została nagrodzona gromkimi brawami przez licznie przybyłą publiczność. W efekcie, klasa 2 a zajęła II miejsce w kategorii klas 0-3. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
11 kwietnia 2016 roku - IX Gminny Konkurs Matematyczny
11 kwietnia 2016 roku - IX Gminny Konkurs Matematyczny11 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się IX Gminny Konkurs Matematyczny, w którym wzięli udział uczniowie klas II i III szkół podstawowych z naszej gminy. Celem konkursu było: rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań i umiejętności matematycznych, rozwijanie logicznego myślenia i poprawnego formułowania wniosków. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. Z klasy drugiej nagrody zdobyli: I miejsce- Damian Sołtys ze SP im. Św. Józefa Pelczara w Jaworniku, II miejsce- Maciej Walus ze SP im. ks. Jana Twardowskiego w Niebylcu oraz Krystian Zarych ze SP im. Juliana Przybosia w Gwoźnicy Górnej, III miejsce- Szymon Wesołowski ze SP im. Jana Pawła II w Konieczkowej. Z klasy trzeciej nagrody zdobyli: I miejsce- Martyna Marszałek ze SP im. ks. Jana Twardowskiego w Niebylcu, II miejsce- Zuzanna Wojewodka ze SP w Gwoźnicy Dolnej, III miejsce- Martyna Domaradzka z naszej szkoły. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Za możliwość zakupienia upominków serdecznie dziękujemy. Wszystkim uczestnikom i opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorzy konkursu: Celina Czurczak, Monika Mięsowicz, Krystyna Szela, Marzena Lenart.
6 kwietnia 2016r. - Rozstrzygnięcie konkursu "Kartka wielkanocna" w kl.0
6 kwietnia 2016r.  - Rozstrzygnięcie konkursu "Kartka wielkanocna" w kl.06 kwietnia w kl. "0" został rozstrzygnięty konkurs na samodzielnie wykonaną kartkę wielkanocną. Prace, które wpłynęły, zadziwiały techniką wykonania oraz pomysłowością dzieci. Jury miało duży problem przy wyłonieniu zwycięzców. Ostatecznie 1 miejsce zajęła Wikusia Oślizło, 2 miejsce Raduś Grzebyk, 3 miejsce Laurka Dulińska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.
18 marca 2016r. - Spotkanie ze sztuką
18 marca 2016r. - Spotkanie ze sztukąW dniu 18 marca 2016 r. odbyła się wycieczka do Domu Kultury w Strzyżowie. Dzieci z klas 0-III szkoły podstawowej miały okazję zobaczyć musical: "ALLADYN... BAŚŃ TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY", w którym wystąpili aktorzy z Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa. Przejmująca historia ubogiego chłopca Alladyna i pięknej księżniczki Dżamily opowiada o przyjaźni i miłości. Dzieci z zaciekawieniem oglądały cały spektakl, a piękna scenografia dodatkowo wzmocniła wrażenia wizualne. Spektakl został nagrodzony gromkimi brawami przez młodą widownię.
17 marca 2016 r. - Dzień zdrowej żywności w kl. "0"
17 marca 2016 r. - Dzień zdrowej żywności w kl. "0"17 marca w kl. "0" odbył się dzień zdrowej żywności, w trakcie którego dzieci dowiedziały się, jak ważne dla zdrowia jest właściwe odżywianie. Maluchy samodzielnie wykonały zdrowe kanapki z przyniesionych z domu produktów, które następnie ze smakiem spałaszowały. Podsumowaniem dnia było grupowe wykonanie plakatów zachęcających do spożywania wartościowych produktów.
21 marca 2016 r. - Rekrutacja do świetlicy szkolnej
21 marca 2016 r. - Rekrutacja do świetlicy szkolnejWkrótce rozpoczyna się rekrutacja do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2016/2017. Rodziców zainteresowanych zapisem dziecka do świetlicy prosimy o wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA i złożenie jej u wychowawcy klasy do dnia 30 kwietnia 2016r. Karty zgłoszenia dostępne są u wychowawcy klasy i na stronie internetowej szkoły.
Regulamin rekrutacji.
Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej.
17 marca 2016r. - INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI
17 marca 2016r. w Zespole Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi w godzinach od 16.00 do 18.00 odbędą się indywidualne konsultacje rodziców z nauczycielami. Serdecznie zapraszamy!
03 marca 2016 r. - Konkurs Informatyczny dla Gimnazjum
03 marca 2016 r. - Konkurs Informatyczny dla Gimnazjum05.11.2015 – Odbył się Konkurs Informatyczny – Etap I Szkolny. Uczeń Damian Krupski zakwalifikował się do II etapu konkursu. Najlepsze wyniki na etapie szkolnym osiągnęli:
1. Damian Krupski 2a,
2. Dominik Maciołek 2a,
3. Adrian Lewko 2a.

W dniu 21 stycznia 2016 roku uczeń Damian Krupski uczestniczył w II etapie Konkursu Informatycznego i zakwalifikował się do III etapu. Dnia 3 marca 2016 r. Damian uczestniczył w III etapie Podkarpackiego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjów, który odbywał się w pracowniach komputerowych Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu. Gratulujemy!
1 marca 2016 r. - Rekrutacja do szkoły
1 marca 2016 r. - Rekrutacja do szkołyWkrótce rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej. Rodziców dzieci przedszkolnych, które uczęszczają już do oddziału przedszkolnego w Zespole Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi prosimy o uzupełnienie „Zgłoszenia do klasy pierwszej szkoły podstawowej” lub „Zgłoszenia do oddziału przedszkolnego” i złożenie go u wychowawcy oddziału przedszkolnego do dnia 23 marca 2016r. Czytaj więcej...
26 lutego 2016 r. - Plan lekcji
26 lutego 2016 r. - Plan lekcjiOd 29 lutego 2016 r. obowiązuje nowy plan lekcji w Zespole Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi. Zapraszamy do zapoznania się w zakładce Plan lekcji.
30 stycznia 2016r. - Bal karnawałowy
30 stycznia 2016r. - Bal karnawałowy30 stycznia 2016 r. odbył się bal karnawałowy. Uczniowie klas 0-V szkoły podstawowej z niecierpliwością oczekiwali na ten niezwykły dzień. Pięknie przystrojona sala gimnastyczna wprowadziła uczniów w radosny nastrój, a zespół grający na żywo zachęcał uczniów do wspólnej zabawy. Bal karnawałowy to wspaniała szansa na pokazanie swojej kreatywności. I tym razem nie było inaczej! Pięknie przebrani uczniowie zamienili się w bohaterów bajek a nawet postaci filmowych. Podczas zabawy uczniowie chętnie brali udział w przygotowanych dla nich zabawach oraz konkursach z nagrodami. Niewątpliwie największą atrakcją balu było malowanie buzi, kolejka nie miała końca! Podczas przerw dzieci miały czas na słodki poczęstunek w swoich salach lekcyjnych. Po zakończonym balu zadowoleni uczniowie wrócili do domów. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zabawy serdecznie dziękujemy!
Zapraszamy do galerii.
23 stycznia 2016r. - Zimowy rajd pieszy po Czarnorzekach
23 stycznia 2016r. - Zimowy rajd pieszy po Czarnorzekach23 stycznia w sobotni mroźny poranek 37 – osobowa grupa uczniów, rodziców i nauczycieli wyruszyła na wspólną wędrówkę. Autokar dowiózł nas do Czarnorzek – a stąd wyruszyliśmy na zimowy rajd. Najpierw poszliśmy w kierunku Suchej Góry – miejsca położonego na wysokości 580 m, gdzie znajduje się Radiowo-Telewizyjne Centrum Nadawcze. Następnie udaliśmy się w kierunku świątyni w Czarnorzekach , która powstała w latach 1918 – 1921 jako greckokatolicka cerkiew św. Dymitra, a obecnie służy jako rzymskokatolicki kościół Przemienienia Pańskiego. Dalej powędrowaliśmy na stok narciarski. Tuż obok znajduje się Punkt Widokowy, z którego przy przejrzystej pogodzie można dostrzec Krosno, Rymanów Zdrój a nawet szczyty Tatr i Bieszczady. Kolejnym etapem naszej wędrówki był Rezerwat Skalny „Prządki”. Pokonaliśmy ponad 10 km trasy. Było pięknie – drzewa pokryte śnieżnymi pelerynami, kryształki śniegu migocące w promieniach słońca. A nade wszystko wspólna wędrówka. Wszyscy uczestnicy tej wyprawy stwierdzili, że zapisują się raz jeszcze na taki rajd. Tak więc planujemy już kolejny wyjazd. A może następnym razem będzie nas więcej? ZAPRASZAMY!!! Zapraszamy do galerii!
Losowe zdjęcia:Album:
2012-10-01 - Uroczystość Pasowania na Ucznia


Album:
2013-05-09 - Konkurs Informatyczny 2013


Album:
2015-05-07 - Konkurs Informatyczny 2015
kl II
kl II
Album:
2011-02-07 - Dzień Babci i Dziadka 2011


Album:
2011-03-01 - Grupa zabawowa 2010/2011

Tłumacz strony
Losowa fotografia
Uczestniczymy

Z życia szkoły
Polecamy
Strony lokalne
Parafia p.w. św. Mikołaja w Połomi
Strona infomacyjna wsi Połomia
Strona Gminy Niebylec


Strony szkół
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Konieczkowej
Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Niebylcu
Zespół Szkół im. Świętej Rodziny w Lutczy
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lutczy

Szkoła Podstawowa im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Jaworniku Niebyleckim
Szkoła Podstawowa w Bliziance
więcej...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Copyright © 2003-2011, Zespół Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi 1550860